20 Temmuz 2013 Cumartesi

Sana Bir Sır Vereceğim

Bugün size Sana Bir Sır Vereceğim dizisinden bahsetmek istiyorum. İlk bölümüyle herkesi büyüleyen bu dizi tabi ki bizimde ilgimizi çekti. Şuan dizinin 3. bölümü yayınlandı ve 4. bölüm fragmanı çıktı. Diziye başlamak için geç değil :)

İşte diziden fotğraflar...Bu dizidekilerin güçlerine bayılacaksınız. :) İsterseniz bir karakter analizi yapalım.

Esra Ronabar :) Namı diğer Sevgi... Dizide kızı kaçırıldıktan sonra kızını bulmaya çalışan bir anneyi canlandırıyor. Bizce gayet başarılı. Sevgi daha sonra olağanüstü ailemizin annesi olarak karşımıza çıkacak. Umarız kızına bir an önce kavuşur.
Murat Han :) Gürca'nın babası Mehmet... Gürcan'ı birazdan anlatacağım. Olağanüstü ailemizin babası rolünde.


Ekin Koç :) Dizideki Yakışıklımız... Tabi ki diziyi izleyenler Tilkinin gerçek adını öğrenmiştir ama biz bilmeyenler için onu tanıtalım. Tilki yani ailedeki ismiyle Kıvanç...İsim hikayesi çok komik :) İsmi bir dergide görülen Kıvanç Tatlıtuğ posteri üzerine komşu Reyhan Hanımı(Kapı komşusu) ikna etmek adına konulmuştur. 
Tilki'nin gücü görünmez olmak bize göre en iyi ve en zararsız güçlerden biri :)Ailenin büyük oğludur kendisi ve aileyi anormal olarak tanımlamaktadır. Aylin( Tilki'nin sözde kardeşi) ile aralarındaki tatlı çekişmeler hepimizin gözünden kaçmadı tabii...
Demet Özdemir :) Yanii Aylin esas kızımız..Aylin'in gücü elektirik saçmak...Bize göre en tehlikeli güçlerden biri helede Aylin bunu tam kontrol edemediği sürece....
Şu sıralar herkes Tilki&Aylin ikilisine bayılıyor tabi bizde :) Bir çift olur da onları rahatsız eden kişiler olmaz mı tabi ki olur. Bunları daha sonra anlatacağız.
Burak Can :) Dizideki adı da Burak. Burak'ın gücü ise en son dokunduğu kişinin şeklini alabilmesi. Çok değişik bir güç değil mi? Senaryo yazarların harika hayal güçleri var.
Kötü adamların elinde olan kimsesiz bir çocuk...Daha sonra Burak'da ailemize katılıyor. Sevgiye kızını bulmasına yardım edecek kişilerden biri.

Sırada miniklerimiz var:
Sevginin kızı Derya :) Derya'nın geleceği görme gücü var her zaman işe yaramasa da değişik bir güç.
Metehan Sezer :) Yani kendisiyle alay edilmesinden hoşlanmayan uysal çocuk Gürcan... Babası ona çok düşkün... Gücü aklıyla nesneleri hareket ettirebilmesi. Gürcan da gözlükleriyle ve saçıyla çok şirin bulduğumuz Sana bir sır vereceğim oyuncusu.
Su Burcu Yazgı Coşkun :) Ne kadar uzun bir isim değil mi? Ama iyi bir yönüde var beğendiğini kullanabilir. Evet Zeynep'in gücü ise düşünceleri okuyabilmesi biz Zeynep'in mimiklerine bayılıyoruz :) Şaşırınca o kadar komik oluyor ki... Ayrıca Tilki ve Aylin'in düşüncelerini anlamada bize yardımcı olması ayrıca bir sepatikleştiriyor kendisini :)

Melih Can :) Bora yani gürcanı rahat bırakmıyacak gibi duran karşı komşunun oğlu :)
En baştaki arkadaşımız  Çağla (Dila Danışman) Tilki'yi rahat bırakmayan karşı komşunun kızı...Sondaki çocuk ise sözde Çağlanın sevgilisi nasıl sevgililerse! 

Evet size bu dizi tanıtmak çok zevkliydi bizim için :) İnşallah bu dizide diğer yaz dizilerinin çoğu gibi düzgün bir final yapmadan bitmez. Umudumuz bu yönde...
Fragmanlara ve bölümlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


                                              Okuduğunuz için teşekkürler....
                                                                            -Sümeyye-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder